5 grudnia 2016

okna/drzwi tarasowe

Połączenie wnętrza domu z jego ogrodem nie tylko dodaje światła, ale otwierając przestrzeń sprawia, że możemy cieszyć się pięknym, zmieniającym się wraz z porami roku widokiem.

 

Dzięki nowoczesnym technologiom nie musimy już martwić się, że tak duże przeszklenia to znaczne straty ciepła. Możemy wykonać wielkogabarytowe przeszklenia w standardzie pasywnym, a zaopatrzenie ich w specjalistyczne okucia przesuwne czy podnośno-przesuwne sprawi, że drzwi tarasowe będziemy obsługiwać bez najmniejszego wysiłku. Mogą być produkowane zarówno w systemach PVC jak i aluminiowych.

 

 
Technologia wklejania szyb

Możliwa do zastosowania technologia wklejania szyb w profilach Schüco pozwala na tworzenie stabilnych konstrukcji o dużych wymiarach, od podłogi do sufitu.

 

Drzwi tarasowe dla osób starszych i niepełnosprawnych

Bardzo niski próg w drzwiach tarasowych ułatwia przemieszczanie się osobom starszym i niepełnosprawnym. Dzięki specjalnej budowie rozwiązanie o wyróżnia się również doskonałą szczelnością na wodę opadową.

 

 


Szeroka oferta systemowa


Oferta obejmuje profile okleinowane na różne kolory, w tym takie, które dokładnie odwzorowują naturalny wygląd okien drewnianych lub aluminowych


 

Zobacz wszystkie kolory

Do systemu HST dostępne są również nakładki aluminiowe. Rozwiązanie łączy to w sobie wszystkie zalety okien PVC z designem okna aluminiowego. Nakładki mogą być lakierowane na dowolny kolor RAL.