1 grudnia 2016

drzwi zewnętrzne PVC

Drzwi zewnętrzne, które produkujemy, nie tylko spełniają wszystkie najbardziej surowe normy, dotyczące bezpieczeństwa, wytrzymałości, izolacji akustycznej i energooszczędności, ale są również kompatybilne technologicznie z systemami okien i drzwi tarasowych.

 

Dzięki temu Klient otrzymuje nie tylko produkt najwyższej jakości, ale i dopasowany designem oraz kolorystyką do pozostałych elementów stolarki otworowej.

  • Systemy drzwiowe, dostępne w różnych wersjach, oferują ogromny wybór wzorów, a także szeroką paletę kolorystyczną.
  • Dzięki najróżniejszym możliwościom wykończeniowym (m.in. wykończenia ze szkła bądź paneli  i nakładek aluminiowych ) drzwi doskonale wkomponują
    się w każdy styl architektoniczny.

 drzwi aluminiowe

 

Z uwagi na materiał z jakiego są wykonane, to stolarka do zadań specjalnych.
Dzięki specjalistycznym profilom są sztywne i wytrzymałe na obciążenia statyczne i dynamiczne. Dlatego można z nich bezpiecznie konstruować duże ramy i wypełniać je ciężkimi przeszkleniami. Najczęściej drzwi aluminiowe wybiera się do domów o nowoczesnej architekturze lub do obiektów użyteczności publicznej o podwyższonych wymaganiach dotyczących wytrzymałości. Systemy aluminiowe firmy aliplast, na bazie których produkujemy nasze drzwi, to najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania, które zapewniają maksymalną termoizolację i niezmienną funkcjonalność na wiele lat.

 


 

Konfigurator drzwi

 
otwórz konfigurator

Nasze propozycje :

+ Katalog Rodenberg Potra Plus

+ Katalog Rodenberg Premium

+ Katalog Paneldoor

+ Katalog Frohmasco