Notice: Undefined property: EasyColumns::$use_custom in /var/www/clients/client5/web8/web/wp-content/plugins/easy-columns/easy-columns.php on line 233
blank

OKNA Z PVC
  
Energooszczędne rozwiązania dla Twojego domu
blank

OKNA Z PVC
  
Energooszczędne rozwiązania dla Twojego domu
blank

DRZWI TARASOWE

Funkcjonalne połączenie
domu i ogrodu
blank

DRZWI ZEWNĘTRZNE

Komfortowe, piękne i trwałe
wejście do Twojego domu
blank

ROLETY

Chroń swoją prywatność,
podnieś bezpieczeństwo antywłamaniowe
blank

BRAMY GARAŻOWE

Idealnie dopasowane do elewacji
i komfortowe w użytkowaniu
blank

AUTOMATYKA I STEROWANIE

Inteligentny i komfortowy dom
dzięki najnowszym technologiom
blank

SYSTEMY DOSTĘPU

Zarządzaj dostępem do swojego obiektu

Kawka – Stolarka okienno-drzwiowa do domów i biur

Witamy na stronie internetowej firmy Kawka!

Nasza firma jest jednym z czołowych w regionie producentów stolarki okienno-drzwiowej dla domów i biur. Siedziba naszej firmy znajduje się w Trzemesznie pod Gnieznem. Istniejemy już od 2005 roku i przez cały ten czas staramy się doskonalić swoją ofertę jako dystrybutor i producent okien, drzwi, fasad szklanych i bram garażowych. Wszystkie oferowane przez nas produkty są wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów i z użyciem sprawdzonych technologii wielu znanych i cenionych na rynku firm, przede wszystkim niemieckiej firmy Schüco. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować swoim klientom wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Co możesz znaleźć w naszej ofercie?

Systemy okien PVC i okna aluminiowe

Jednym z podstawowych elementów naszej oferty są nowoczesne, energooszczędne systemy okienne PVC. Zamontowanie sprawdzonej stolarki okiennej jest jednym z kluczowych elementów podczas budowy domu. Oferowane przez nas rozwiązania zapewnią Państwu pełne bezpieczeństwo, odporność na panujące warunki atmosferyczne oraz termoizolację i izolację akustyczną.

Drzwi zewnętrzne

Oferta naszej firmy to również najwyższej jakości drzwi zewnętrzne. Nasze produkty to drzwi klasy PREMIUM, które zapewniają swoim użytkownikom pełną termoizolacje i bezpieczeństwo. Oferowane przez nas drzwi mogą mieć okucia antywłamaniowe i wygląd dostosowany do Państwa gustu oraz wyglądu Waszych domów. Oferujemy drzwi w różnych wariantach kolorystycznych oraz w różnych wariantach wykończeniowych.

Bramy garażowe segmentowe

Oprócz tego w naszej ofercie znajdą Państwo również segmentowe bramy garażowe. Od wielu lat jest to najchętniej wybierany rodzaj bram garażowych przez klientów, którzy cenią je za wysoki komfort użytkowania oraz za to, że nie zajmują dodatkowego miejsca w garażu i na podjeździe.