30 listopada 2016

Automatyka do rolet, bram i żaluzji

Każdy z nas podczas remontu lub urządzania nowego domu czy mieszkania myśli przede wszystkim o tym, co zrobić żeby zapewnić sobie jak najwyższy komfort. Wpływ na niego mają jednak nie tylko dobrze zaprojektowane wnętrza czy właściwe ustawienie mebli. Równie ważne jest zapewnienie sobie wysokiej jakości stolarki okienno-drzwiowej, bram garażowych oraz osłony przed nadmiarem słońca i to takiej, którą będzie można w łatwy sposób sterować i dostosowywać do własnych potrzeb. Taką możliwość dają systemy automatycznego sterowania, m.in. automatyka do rolet czy automatyka do bram garażowych.

Dlaczego warto się zainteresować systemami automatycznego sterowania?

Napędy elektryczne, które można łatwo zintegrować z nowymi lub istniejącymi bramami garażowymi, zarówno przesuwnymi, jak i skrzydłowymi, roletami czy żaluzjami fasadowymi lub wewnętrznymi. Wszystko po to żeby ułatwić sobie życie. Np. automatyka rolet zewnętrznych umożliwia nam ich zasuwanie lub otwieranie bez konieczności stosowania korbki, tylko poprzez wciśnięcie guzika lub zastosowanie wygodnej aplikacji w telefonie komórkowym. System automatycznego sterowania może być zastosowany do bardzo wielu elementów. W przypadku pełnej automatyki mówimy już o systemach inteligentnego domu.
Inteligentny dom jest dużo praktyczniejszy i przyjemniejszy w użytkowaniu. Podnoszenie lub obniżanie wszystkich rolet zewnętrznych jednocześnie, automatyczne składanie markiz w razie wiatru czy możliwość otworzenia bramy wjazdowej zaledwie jednym kliknięciem, to komfort nie do przecenienia. Takie elementy automatycznego sterowania w poważny sposób ułatwiają nam życie na co dzień. Po zainstalowaniu automatycznego systemu sterowania, zegar systemu Somfy będzie wykonywał za Ciebie codzienne drobne czynności – sterował oświetleniem czy monitorował poziom nasłonecznienia i temperatury w pomieszczeniach, dając Ci swobodę robienia tego, na co masz ochotę z dowolnego miejsca na świecie. To zarówno wygoda, jak i bezpieczeństwo.

Żeby poznać więcej szczegółów dotyczących automatyki do rolet i bram garażowych czy systemów inteligentnego domu, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

Somfy 4346

somfy

TaHoma – Inteligentny dom

Automatyka do rolet

przycisk

Garches 2011 Childeric 172