11 marca 2019

Bramy garażowe segmentowe

Oferowane przez nas bramy garażowe są produkowane z segmentów o różnych szerokościach i przetłoczeniach. Bramy segmentowe już od co najmniej kilku lat są najchętniej wybieranym rodzajem bram garażowych przez osoby, które remontują lub budują swój dom. Bramy segmentowe, w porównaniu z innymi typami bram, mają bowiem bardzo wiele zalet.

Dlaczego warto się zdecydować na bramy segmentowe?

Użytkownicy bram segmentowych najczęściej chwalą sobie to, że zajmują one bardzo mało miejsca, i to zarówno wewnątrz garażu, jak i na podjeździe. Brama segmentowa przy otwieraniu czy zamykaniu nie wysuwa się przed lico garażu, dzięki czemu nie zajmuje przed nim miejsca. Brama podczas otwierania zamiast otwierać się na zewnątrz, podnosi się wzdłuż sufitu.

Inną ważną zaletą tego typu bram garażowych jest ich doskonała izolacja cieplna, dzięki czemu są one rekomendowanym wyborem dla osób posiadających garaż ogrzewany. Sposób montażu bramy segmentowej zapewnia bowiem idealną szczelność i zapobiega utracie ciepła. Wpływa też na bezpieczeństwo, bramy segmentowe są bowiem bardzo trudne do pokonania dla włamywaczy.

Sprzedawane przez nas bramy garażowe mogą być wyposażone w system automatycznego sterowania. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Siedziba naszej firmy znajduje się w Trzemesznie zaledwie kilkanaście kilometrów od Gniezna.