5 grudnia 2016

Okna i drzwi tarasowe

Połączenie wnętrza domu z ogrodem nie tylko dodaje światła, ale otwierając przestrzeń sprawia, że możemy cieszyć się pięknym, zmieniającym się wraz z porami roku widokiem. Taką możliwość otrzymujemy poprzez zastosowanie szklanych okien i drzwi tarasowych. Dzięki użyciu nowoczesnych systemów szklanych właściciele domów z ogrodem nie muszą już się martwić o ewentualne straty ciepła we wnętrzu oraz obawiać się włamywaczy. Dzięki solidnie wykonanym oknom HS podnoszono-przesuwnym LivingSlide i ThermoSlide oraz drzwiom tarasowym, takie ryzyko zostaje zmniejszone do minimum.

Co gwarantują okna tarasowe dostępne w naszej ofercie?

Zastosowanie nowoczesnych technologii przy tworzeniu okien tarasowych sprawia, że nie musimy już się martwić o to, że tak duże przeszklenia będą się wiązały z dużymi stratami ciepła. Nasza firma jest w stanie wykonać wielkogabarytowe przeszklenia i okna HS w standardzie pasywnym, a zaopatrzenie ich w specjalistyczne okucia przesuwne czy podnośno-przesuwne sprawi, że drzwi tarasowe będzie można obsługiwać bez najmniejszego wysiłku.

3296a13

Technologia wklejania szyb – Jakie daje korzyści?

W oferowanych przez nas oknach Schüco stosuje się technologie wklejania szyb, czyli technologię, która ma swoje korzenie w przemyśle samochodowym, gdzie od wielu już lat szyby są wklejane w karoserie. Zastosowanie technologii wklejania szyb przy tworzeniu wielkowymiarowych konstrukcji od podłogi do sufitu sprawia, że są one stabilne, obniżone są koszty ich eksploatacji, poprzez ograniczenie przenikania ciepła, okna wykazują doskonałą szczelność na wodę opadową oraz zwiększone są w nich właściwości redukcji hałasu. Zastosowanie tej techniki powoduje także zwiększenie powierzchni przeziernej okna, a więc polepszenie ich estetyki, poprzez redukcje rozmiaru PVC.

 Drzwi tarasowe dostosowane do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych

W wykonywanych przez nas oknach i drzwiach tarasowych stosujemy niski próg aluminiowy, co znacznie zwiększa estetykę okien, ale również ułatwia przemieszczanie się przez nie osobom starszym i osobom niepełnosprawnym.

Szeroka oferta systemowa


Oferta obejmuje profile okleinowane na różne kolory, w tym takie, które dokładnie odwzorowują naturalny wygląd okien drewnianych lub aluminiowych

 

Folienmuster
SAF Farbfaecher
ThermoSlide TopAlu e

 

Zobacz wszystkie kolory

Do systemu HST dostępne są również nakładki aluminiowe. Rozwiązanie łączy to w sobie wszystkie zalety okien PVC z designem okna aluminiowego. Nakładki mogą być lakierowane na dowolny kolor RAL.