1 grudnia 2016

Drzwi zewnętrzne PVC

W naszej ofercie znajdują się również wysokiej klasy drzwi zewnętrzne z PVC. Oferowane przez nas produkty spełniają wszystkie najbardziej surowe normy dotyczące energooszczędności, izolacji akustycznej, bezpieczeństwa oraz wytrzymałości i trwałości. Oczywiście produkowane przez nas drzwi zewnętrzne z PVC są w pełni kompatybilne ze znajdującymi się w naszej ofercie systemami okien i drzwi tarasowych, co sprawia że decydując się na zamówienie pełnej stolarki okienno-drzwiowej u nas, wszystkie jej elementy będą miały identyczny design i kolorystykę.

 

Drzwi zewnętrzne PVCDrzwi zewnętrzne PVCDrzwi zewnętrzne PVCDrzwi zewnętrzne PVCDrzwi zewnętrzne PVC

Jakie zalety mają oferowane przez nas drzwi zewnętrzne z PVC?

 

Drzwi zewnętrzne z PVC mają bardzo wiele zalet. Gwarantują długoletnią trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii (konstrukcji wielokomorowych), współcześnie wykonywane drzwi z PCV gwarantują także znakomitą izolację cieplną akustyczną.
Prócz tego stolarka z tworzyw sztucznych ma także tę zaletę, że można ją w dowolny sposób barwić, dzięki temu jesteśmy w stanie Państwu zaoferować drzwi zewnętrzne i systemy drzwiowe PVC w bardzo wielu wersjach oraz wariantach kolorystycznych, dzięki czemu z pewnością każdy znajdzie u nas rozwiązania szyte na miarę jego potrzeb. Oferujemy także wiele możliwości wykończeniowym (m.in. wykończenia ze szkła bądź paneli i nakładek aluminiowych), co sprawi, że drzwi doskonale wkomponują się w każdy styl architektoniczny.

 

Drzwi zewnętrzne PVC

Konfigurator drzwi

otwórz konfigurator

Nasze propozycje :

+ Katalog Rodenberg Potra Plus

+ Katalog Rodenberg Premium

+ Katalog Paneldoor

+ Katalog Frohmasco