30 listopada 2016

Producent okien PVC

O firmie Kawka

Firma Kawka to ceniony w Polsce i w Europie producent innowacyjnych, komfortowych i energooszczędnych elementów stolarki okiennej i drzwiowej oraz innych rozwiązań w budownictwie. Działamy na rynku już od 2005 roku. Siedziba naszej firmy znajduje się w Trzemesznie, zaledwie 15 km od Gniezna. Wysoka jakość oferowanych przez nas rozwiązań sprawia, że z naszych usług korzysta bardzo wielu klientów zarówno z Polski, jak i z Europy. Oferowane przez nas produkty doskonale sprawdzą się zarówno w budownictwie indywidualnym, jak i instytucjonalnym.

Systemy Schüco, Roto i Somfy

Jesteśmy przede wszystkim cenionym producentem okien. Produkujemy, montujemy i serwisujemy, elementy stolarki okiennej i drzwiowej korzystając z najnowszych technologii, sprawdzonych systemów i materiałów renomowanych firm – Schüco, Roto, Somfy. Podejmujemy się wyzwań, które dla wielu innych firm są nie do pokonania. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. 7-komorowe okna Schüco Living, 5-komorowe systemy okienne Schüco Corona 70
Wszystkie nasze produkty i usługi wykonujemy z ponadprzeciętną dbałością o każdy detal, co procentuje bezproblemowym użytkowaniem wykonanych przez systemów okiennych czy drzwi przez wiele lat.

Oferowane przez nas rozwiązania spełniają wszystkie obowiązujące normy europejskie i wysokie standardy, dotyczące termoizolacji, odporności na warunki atmosferyczne i odkształcenia, a także bezpieczeństwa i funkcjonalności.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą!

IMG 0108 1
IMG 0083
1M3L9611

logo1aliplastrotosomfyefect flass 1hoppewilkagubplasticsBECLEVER