19 maja 2018

Okna Corona 70

Systemy okienne Schüco Corona 70

Prezentowane poniżej systemy okienne Schüco Corona 70 doskonale się sprawdzą zarówno w domach, mieszkaniach czy pomieszczeniach biurowych, jak i w inwestycjach modernizowanych. Okna Schüco Corona 70 są znakomitym rozwiązaniem dla tych z Państwa, którzy oczekują wysokich standardów jakości i bezpieczeństwa w połączeniu ze stosunkowo niską ceną.

Charakterystyka systemów okiennych Schüco Corona 70

Systemy Corona 70 maja bardzo wiele istotnych cech, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 

Znakomita termoizolacja podstawą nowoczesnej stolarki okiennej

Stale rosnące ceny energii związane ze zmniejszającymi się naturalnymi zasobami środowiska oraz słusznymi próbami zastąpienia tradycyjnych źródeł energii, energią odnawialną powodują, że w XXI w. myślenie o niezawodnej izolacji stolarki okiennej i drzwiowej jest bardzo istotne. Systemy okienne Corona70, dzięki zastosowaniu w nich uszczelnień z syntetycznego kauczuku EPDM, gwarantują bardzo dobre parametry termoizolacji. Dzięki temu zainwestowane na zakup okien pieniądze, będą w stanie bardzo szybko się zwrócić poprzez obniżenie rachunków za ogrzewanie.

schuco corona

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • system 5-komorowy o głębokości zabudowy 70 mm [ 1 ]
  • grubość oszklenia do 52 mm, grube pakiety szybowe [ 2 ]
  • maszynowo osadzane uszczelki z EPDM w ramach skrzydeł oraz ekstrudowane uszczelki z TPE gwarantują spełnienie najwyższych wymogów w zakresie szczelności i komfortu obsługi [ 3 ] [ 4 ]
  • wąskie w widoku zewnętrznym profle zapewniają maksymalny dostęp naturalnego światła [ 5 ]
  • trzy warianty kształtu skrzydeł: „Classic” (niezlicowane), „Rondo” (ćwierćzlicowane) i „Cava” (półzlicowane)
  • umożliwia stosowanie szyb 2-komorowych, akustycznych i antywłamaniowych
  • zróżnicowany wygląd profli, dzięki szerokiej palecie kolorów: oklein uniwersalnych, metalicznych i drewnopodobnych oraz nakładek aluminiowych lakierowanych lub anodowany

 

Piękny wygląd


Systemy okienne Schüco Corona 70 wykonane są z bardzo odpornego tworzywa sztucznego PVC, co gwarantuje ich użytkownikom zwiększony poziom bezpieczeństwa, w postaci zabezpieczenia przed włamaniami. Oprócz tego systemy Corona CT 70 mają jeszcze jedną ważną cechę, mianowicie piękny wygląd. Okna te urzekają swoją ponadczasową linią oraz smukłą budową. Nasi klienci mogą dostosować ich wygląd do własnych upodobań poprzez wybór jednej z dwóch serii Classic i Rondo oraz zastosowanie jednego z dostępnej szerokiej palety kolorów oraz rodzajów oklein. Okna Schüco Corona 70 zapewniają decydującym się na nie klientom swobodę w projektowaniu wnętrza pomieszczenia umożliwiając operowanie kolorystyką i detalem. Dobrze wykorzystane tego typu dodatkowe akcenty pozwolą podkreślić własny styl i oryginalność. Wybór akcesoriów dodatkowych, dostępne różne kształty listew przyszybowych, szprosy okienne, wysokiej jakości szyby zespolone, dostępne w naszej ofercie rolety okienne oraz możliwość wykonania skrzydła w innym kolorze niż ramy, pozwalają sprostać różnym oczekiwaniom.

piekny wyglad

 

Okna łatwe do mycia


Zastosowane na zewnątrz profile okien są gładkie, dzięki czemu odporne na działanie warunków atmosferycznych. To znacznie ułatwia utrzymanie ich w czystości i sprawia że ich mycie nie wymaga zbyt dużych nakładów pracy. Okna Schüco Corona 70 będą wyglądały jak nowe nawet po wielu latach użytkowania.


Szeroka oferta systemowa


Oferta obejmuje profile okleinowane na różne kolory, w tym takie, które dokładnie odwzorowują naturalny wygląd okien drewnianych lub aluminiowych

 

Folienmuster
SAF Farbfaecher
Schueco LivIng 82 MD s TopAlu

Szczegółowe informacje dotyczące profili oraz funkcji okuć Roto NT znajdą Państwo w zakładce: Do pobrania