19 stycznia 2017

rolety żaluzje bramy

Oferowane przez nas rolety i bramy garażowe łączą w sobie nowoczesny styl i estetykę z komfortem użytkowania i funkcjonalnością.

 

Bogata paleta struktur i kolorów pozwala na idealne dopasowanie do okien, drzwi i całej elewacji. Rolety produkowane na systemach renomowanego dostawcy — naokienne (nadstawne), natynkowe i podtynkowe — mogą być wyposażone w pełną automatykę.

Rolety zapewniają cień, bezpieczeństwo, a także dają poczucie prywatności. Poprawiają wszelkie parametry izolacyjne okien – zarówno cieplne jak i akustyczne. Wyposażone w zabezpieczenie przed podniesieniem, zapobiegają potencjalnym włamaniom.

Bramy garażowe, produkowane z segmentów o różnych szerokościach i przetłoczeniach, dzięki wypełnieniu cechują się bardzo wysoką termoizolacyjnością. Bramy wyposażamy w niezawodne sterowanie.

roleta

 

Garches 2011 Childeric 163 e1484234705232

 

Żaluzje fasadowe

W naszej ofercie znajdują się również innowacyjne systemy żaluzji fasadowych, które stanowią nie tylko doskonałą ochronę przeciwsłoneczną, ale pozwalają na regulację stopnia nagrzewania fasady, redukując koszty działania klimatyzacji w upalne dni. Nadają budynkowi nowoczesny design, a także chronią prywatność.

IMG 0287