11 marca 2019

Rolety zewnętrzne

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą rolet zewnętrznych. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcieliby zapewnić sobie więcej bezpieczeństwa oraz poczucia prywatności. Rolety zewnętrzne w ostatnich latach są coraz częściej stosowane i to nie tylko przez właścicieli domków jednorodzinnych, ale także mieszkań. Dlaczego tak często decydujemy się na zamontowanie rolet zewnętrznych?

Jakie zalety mają rolety zewnętrzne?

Najczęstszym powodem podjęcia decyzji o zamontowaniu rolet zewnętrznych jest chęć dodatkowego zabezpieczenia się przed złodziejami. Zamontowanie bezpiecznych okien PVC oraz, wyposażonych w zabezpieczenia przed podniesieniem, rolet zewnętrznych, utrudnia potencjalne włamania.

Oprócz tego rolety zewnętrzne zapewniają cień, a także dają poczucie prywatności. Ich montaż skutkuje również poprawą wszystkich parametrów izolacyjnych okien – zarówno cieplnych, jak i akustycznych. Zapobieganie uciekaniu z wnętrza domu ciepła, skutkuje tym, że rolety mogą mieć wpływ na obniżenie kosztów ogrzewania.
Bogata paleta struktur i kolorów dostępnych u nas rolet zewnętrznych pozwala na idealne dopasowanie ich do okien, drzwi zewnętrznych i całej elewacji budynku. Wszystkie dostępne u nas rolety są produkowane na systemach renomowanego dostawcy. Oferujemy rolety naokienne (nadstawne), natynkowe i podtynkowe. Wszystkie rodzaje mogą być wyposażone w automatykę do rolet.